Кошик
38 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7

Засоби захисту обличчя та органів зору

Засоби захисту очей і обличчя призначені для захисту від впливу твердих частинок, бризок рідин і розплавленого металу, пилу, їдких газів і різних видів випромінювання

Конструктивно вони можуть виконуватися у вигляді окулярів, щитків або масок різних конструкцій, забезпечених безбарвним склом або спеціальними світлофільтрами різних марок

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Типи захисних окулярів та їх призначення:

Про ― відкриті захисні окуляри без світлофільтра (безбарвне скло) захищають очі спереду і з боків від твердих частинок, а зі світлофільтром ― спереду і з боків від ослепляющей яскравості видимого випромінювання і інфрачервоного випромінювання, радіохвилі.

ОД-подвійні відкриті захисні окуляри зі світлофільтром і без них. Застосування їх аналогічне очками типу О.

ЗП ― закриті захисні окуляри з прямою вентиляцією, з безбарвним склом, захищають спереду, з боків, зверху і знизу від твердих частинок, а зі світлофільтром ― спереду, з боків, зверху і знизу від яскравості видимого випромінювання.

ЗПД ― подвійні закриті захисні окуляри з прямою вентиляцією. Захисні властивості і призначення їх аналогічне очками типу ЗП.

ЗН ― закриті захисні окуляри з непрямою вентиляцією. Без світлофільтра, захищають спереду, з боків, зверху і знизу від пилу, бризок рідин при поєднанні їх з твердими частинками. Окуляри з светолфильтрамы, захищають від ультрафіолетового випромінювання, радіохвиль, пилу та твердих частинок.

М ― герметичні захисні окуляри. Без світлофільтра (з безбарвним склом), захищають спереду і з боків, зверху і знизу від їдких газів, рідин при поєднанні їх з пилом і твердими частинками. При обладнанні їх світлофільтром, захищають від ультрафіолетового випромінювання, ослепляющей яскравості видимого випромінювання, інфрачервоного випромінювання та при поєднанні їх з їдкими газами і жидкостямми.

ГД ― подвійні герметичні захисні окуляри. Призначення їх призначенням аналогічне очок типу Р

Л ― захисний лорнет. Обладнаний тільки світлофільтром і захищає від ослепляющей яскравості видимого і інфрачервоного випромінювання (при короткочасній роботі).

До ― козырьковое захисний пристрій, що має світлофільтр, що захищає від ослепляющей яскравості видимого і інфрачервоного випромінювання (при роботі в головному уборі).

Н ― насадні захисні окуляри. Без світлофільтра, захищають від твердих частинок, зі світлофільтром ― від ослепляющей яскравості видимого випромінювання.