Кошик
38 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7

Засоби захисту органів слуху

Ніхто не знає, коли люди вперше виявили, що закриваючи долонями або пальцями вуха або отвір слухового каналу, можна ефективно зменшити рівень небажаного звуку ― шуму, але цей відомий протягом століть метод виявився єдиним способом захисту від гучного звуку. На жаль, при тому рівні технології інших засобів захисту слуху не існувало. Найбільш ефективним вирішенням проблеми захисту слуху є контроль рівня шуму в слуховому каналі. В даний час існують різні види антифонів, які представлені на сайті нашої компанії.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Протишумові вкладиші вставляють у зовнішній слуховий канал. Випускають різноманітні моделі вкладишів різної форми і розміру, прийнятні для більшості людей. Існують вкладиші для захисту від звукового сигналу з досить м'якого матеріалу, форму яких можна змінювати в залежності від індивідуальних особливостей слухового каналу. Вкладиші із змінною формою точно відповідають індивідуальною формою слухового каналу. Для виготовлення вкладишів можна використовувати вініл, силікон, склади на основі еластомерів, волокнисті матеріали і віск, штапельне скловолокно, пружні піноматеріали з замкнутими порами. 

Полувкладыши, також звані ковпачками, носять на зовнішньому отворі слухового каналу. Використання полувкладышей аналогічно пальцях, які закривають зовнішній отвір слухового каналу. Полувкладыши виготовляють одного розміру, який розрахований на використання більшістю людей. Це засіб захисту утримується на вусі з допомогою легкої дужки. 

Заглушающие навушники складаються з двох пластмасових чашок, сполучених металевої або пластмасової дужкою. Чашки повністю закривають вушні раковини, причому спеціальна подушка забезпечує герметизацію завушній області. Всередині подушки зазвичай знаходиться спінений матеріал або рідина. Більшість навушників оснащені прокладкою, яка ефективно поглинає звук, в результаті чого досягається більш ефективне ослаблення шуму на частотах приблизно вище 2000 Гц. Дужка може розташовуватися на голові, також можливі варіанти, коли вона знаходиться на шиї під підборіддям, хоча від цього залежить ефективність захисту. В інших випадках навушники можуть кріпитися до «жорсткої касці». Порівняно з простими навушниками, зазначена «жорстка» конструкція не дозволяє забезпечити щільний контакт з будь-яким типом голови, і тому ефективність захисту від шуму знижується.