Кошик
38 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7

Засоби захисту голови

Засоби індивідуального захисту голови і обличчя представлені різні види шоломів робітників, захисних касок, комплектів КБТ, КН, засобів індивідуального захисту голови і обличчя. Каски робітники є основними засобами захисту голови на виробництві, тому вони повинні бути якісними і відповідати всім нормам безпеки.
Групи товарів та послуг
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Для захисту голови від зовнішніх впливів ― падіння дрібних предметів, сонячних променів при роботі влітку на відкритому повітрі і т. д. застосовують каски типу "Праця", МІОТ-58 та ін. (фіброві, вініпластовие, дюралюмінієві, текстолитовые, поліетиленові, з склопластику), шоломи, підшоломники, шапки, берети, капелюхи.
       Каски складаються з корпусу, внутрішньої оснастки і підборідного ременя. Маса корпусу каски залежно від розміру ― 400 і 460 р. Каски на вимогу споживача забезпечуються пристроями для кріплення на них респіратора, протишумових навушників, щитка і окуляри для захисту очей і обличчя. У відповідності з технічними вимогами каски повинні витримувати випробування вертикально спрямованим ударом з енергією 80±0,2 Дж; при цьому не допускається утворення наскрізних тріщин і вм'ятин корпусу, а також руйнування внутрішньої оснастки. Зусилля, передане каскою на голову, не повинно перевищувати 5 кН, а зазор в момент удару ― не менше 5 мм Вертикальний безпечний зазор (відстань між внутрішньою оснащенням і внутрішньою поверхнею корпуса) ― 35-50 мм,  Щоб каска мала передбачені амортизаційні властивості, її внутрішня оснастка повинна щільно облягати голову. Для цього необхідно з'єднати обидві половини кругового амортизатора гачками, розташованими на одній з його половин.
   Центральний амортизаційний ремінь кріплять твердо до корпусу каски фіксаторами так, щоб пряжка перебувала з правого боку особи. Круговий амортизатор також твердо з'єднують з корпусом каски фіксаторами. Дугами кругового амортизатора регулюють розмір каски. Глибину внутрішньої оснастки можна встановити за допомогою фіксаторів, переставляючи їх в пазах кругового амортизатора. Для пом'якшення тиску на голову на круговому амортизаторі є подушки з м'якого еластичного матеріалу.
   Пряжка розтягується однією рукою. Для цього треба великим пальцем руки натиснути на язичок, а маленьким і безіменним пальцями потягнути за ремінь.  Для захисту шиї від атмосферних опадів і вітру передбачена пелерина. Щоб встановити дармовіс, необхідно вийняти з каски кругової амортизатор і центральний амортизаційний ремінь. Фіксатори центрального амортизаційного ременя протягують через крайні отвори пелерини, після чого внутрішню оснастку встановлюють в корпус каски.
       В зимові місяці каску використовують разом з підшоломником. Для установки підшоломника рекомендується зняти з кругового амортизатора подушки, потім надіти кругової амортизатор на підшоломник. Фіксатори центрального амортизаційного ременя протягують через середні стрічкові петлі підшоломника, після чого внутрішню частину встановлюють в корпус каски.
   Каски повинні зберігатися в сухому закритому приміщенні, на стелажах, розміщених на відстані не менше 1 м від опалювальної системи, та бути захищеними від дії прямих сонячних променів. Гарантійний строк зберігання і експлуатації каски з дня виготовлення ― 2 роки. Підібрана по голові і застебнута каска забезпечує передбачену захист.